• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/Tekniker-Kariyer-190349731368808/?skip_nax_wizard=true
  • https://www.twitter.com/teknikerkariyer

Hakkımızda

TeknikerKariyer.com 

Türkiye'nin M.Y.O.mezun teknikerler İçin En Büyük İnsan Kaynakları Olma Hedefiyle Yola Çıkmıştır.

TeknikerKariyer.com, Türkiye'nin en büyük Tekniker aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Türkiye'nin ilk Tekniker İnsan Kaynakları sitesi olarak 2013 yılında faaliyete başlamıştır.Elektronik İnsan Kaynakları teknolojilerini yaygınlaştırma misyonu doğrultusunda öncü faaliyetlerini sürdürmektedir.

TeknikerKariyer.com sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir.

İş arayan adaylarla personel arayan işverenleri internet ortamında bir araya getiren TeknikerKariyer.com, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan hizmetleri sunar. Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendirmektedir.

TeknikerKariyer.com ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir.

TeknikerKariyer.com, İnsan Kaynakları teknolojileri konusunda engin bir deneyim ve bilgiye sahiptir. TeknikerKariyer.com bütün bu deneyimini İnsan Kaynakları uygulamalarını destekleyecek ürün ve hizmetlere dönüştürmektedir. TeknikerKariyer.com veritabanı yöneticilerin istihdamına yönelik büyük kolaylıklar sunmaktadır.

TeknikerKariyer.com İK sektörünün Teknikerler Meslek Grubu ile  iletişim köprüsüdür.

TeknikerKariyer.com, sektörün bilgi kaynağı ve iletişim köprüsü rolünü üstlenerek kurumsal gelişime destek vermektedir.

TeknikerKariyer.com  tüm Türkiye'ye hizmet verir.

Türkiye'nin her yerine aynı hızda ve kalitede hizmet götürmeyi hedefleyen TeknikerKariyer.com'un uzman çalışanları ile İnsan Kaynakları teknolojileri, Türkiye'nin her yerine ulaştırılmaktadır.

M.Y.O. mezuniyetiniz sonrası tüm mezunların kariyer sayfası olmayı hedeflemiş kariyer web adresimizde siz değerli M.Y.O. mezunlarımızın CV'lerini ücretsiz olarak veri tabanımızda topluyoruz ve M.Y.O. mezunu personel arayan firmalar ile buluşturuyoruz.

TeknikerKariyer.com Yönetimi
2013